Sunday, September 22, 2019

I vesh bikinit përmbys, pushton Instagramin

Trendi i nisur nga modelja italiane, Valentina Fradegrada, tashmë ka pushtuar instgramin. Ajo vendosi t’i veshë bikinit përmbys, gjë që tërhoqi shumë komentues. Pas saj,...

Pilotja 20-vjeçare që po “fluturon” në Instagram

Njihuni me piloten bukuroshe të avionit që ka mbi 19 000 ndjekës në Instagram. Që nga mosha 16-vjeçare, Aimme Burn fluturon mbi vullkane për të...

Bikinit më seksi për Ditën e Pavarësisë së SHBA-së

4 Korriku është data më e shënuar e historisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe duke qenë se temperaturat janë të larta, Pavarësia...

Georgina, mirënjohëse për Cristiano Ronaldon

Pak kohë më parë u përfol se Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij bukuroshe, Georgina Rodriguez, janë fejuar, pasi kjo e fundit u...

Heidi Klum pozon topless, tregon se mosha është thjesht numër

Heidi Klum na ka treguar se për të mosha është thjeshtë një numër. Modelja 45-vjeçare ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për...

Gruaja e sulmuesit të Anglisë i jep zemër shokëve të burrit me set të...

Rebekah Vardy, bashkëshortja e sulmuesit anglez Jamie Vardy, ka treguar patriotizmin e saj në prag të ndeshjes që Anglia do të luajë sot ndaj...

Koha për pushime për Rita Orën, shkëlqen në Francë

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime. Këngëtarja...

Nga gardiane burgu në striptiste

Një gardiane burgu ka vendosur që të lërë punën e saj dhe të bëjë një ndryshim drastik në karrierë. Isabelle Deltore ka punuar në një...

Xoana ngushëllon Messin: Të dashuroj!

Ka treguar se në të kaluarën ka kaluar një natë me Messin (që nuk ishte aspak mbresëlënëse sipas saj), por kjo nuk do të...

Vajza seksi e fiksuar pas video-lojrave

Charlotte është vajza e video-lojrave më seksi në botë. Bukuroshja bjonde ka një pasion të madh për lojrat elektronike dhe kjo falë të dashurit të...

Lajmet e Fundit!

‘Don Zhuani’ Shqiptar, çmend 3 femra në Facebook

Një 50-vjeçar është denoncuar në policinë e Durrësit nga 3 vajza të moshave të ndryshme. Ato kanë bërë të ditura se shtetasi me inicialet K.K,...

Shikojeni golin e çmendur të Pajtim Kasamit ndaj Luzernit ( VIDEO )

Mesfushori shqiptar Pajtim Kasami ka shënuar një supergol për skuadrën e tij FC Sion ndaj Luzernit. Kasami shënoi golin e parë në minutën e 79’...

Kujdes duart Rykard !

Çifti mjaft i përfolur i emisionit “Love Island” duket se ka lënë pas të gjithë zhurmën e krijuar rreth marrëdhënies së tyre dhe ka...

Salah mahnit botën sërish

Ai është kthyer në një prej kandidatëve potencial për të fituar “Topin e Artë” këtë sezon, por kjo gjë nuk e ka ndaluar aspak...

Sulmuesi i xhamisë së Londrës i dërgon puthje turmës së zemëruar teksa arrestohet nga...

Shoferi i automjetit që i shkeli besimtarët që po dilnin nga një xhami në Londër, është kapur në kamerë duke i dërguar puthje turmës...

Më të shikuara!