Sunday, September 22, 2019

Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati. Modelja Keisi Medini është një prej femrave më...

“Bukuria është ajo çka ne duam të shohim!”

Ajo ndihet unike, ndryshe dhe e bukur. Sofia Hadjipanteli është një modele 21-vjeçare, por që gjithnjë e më shumë po pushton rrjetet sociale për...

49 vjeç, me bikini metalik në rrugët e Nju Jorkut

Helena Christensen vesh të njëjtin kostum metalik që kishte paraqitur në 1991 dhe serish të lë pa frymë. Helena Christensen, në moshën 50-vjeçare, është kthyer...

Aktorja bëhet nënë në moshën 54-vjeçare

Mosha nuk ka rëndësi për aktoren daneze Brigitte Nielsen. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të 5-të në moshën 54-vjeçare. Mediat bëjnë të...

“Përflaket” Majorka

Yjet e “Love Island’ Amber Davies, Gabby Allen dhe Gjeorgji Harrison u mblodhën në një parti në një pishinë në Majorka. Treshja shijoi një ribashkim...

E dashura e Valon Behramit merr gjithë vëmendjen nga mediat në stadium

Përveç ndeshjeve që po zhvillohen, në kampionat Botëror vëmendje të madhe po marrin edhe tifozet atraktive.Ndeshja e zhvilluar dje mes Zvicrës dhe Kosta Rikës,...

Modelja nudo te Muri i Lotëve, polemika nga e gjithë bota

Tërësisht nudo, e ulur në një karrige plastike, e në sfond Muri i Lotëve në Jerusalem. Kjo është pamja që ka shkaktuar pa fund...

Demi zbardh Ibizën

Demi Rose ka realizuar një tjetër set fotografik në Ibiza, duke treguar pse është një nga modelet më të kërkuara të momentit. Me një kostum...

A është ky Botërori më i nxehtë në tribuna?

Ndeshjet e Kupës së Botës kanë rezervuar shumë surpriza dhe emocione deri tani. Por në Rusi, atmosfera ka qenë tepër e nxehtë edhe në tribuna,...

Uruguai fitoi thellë në fushë, por Rusia u ‘hakmor’ në tribunat e stadiumit…

Përballja mes Uruguait dhe Rusisë në fushën e blertë nuk pati histori, pasi latino-amerikanët dominuan në të gjitha aspektet, por në tribuna situata përmbyset. Janë...

Lajmet e Fundit!

Zaimina duket bukur edhe shtatzënë!

Këngëtarja e popullarizuar, Zaimina Vasjari, është në ditët e fundit të shtatzënisë së saj, ndërkohë që vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.Bukuroshja e...

Akil Gjakova e mposht bjellorusin në shtëpinë e vetë

Xhudo vazhdon të sjellë lajme të mira nga Lojërat Evropiane, Minsk 2019 që po zhvillohen në Bjellorusi. Xhudisti Akil Gjakova e ka fituar luftën e...

Kalashnikov prezanton makinat e reja për policinë

Kalashnikov Concern zbuloi makinat e reja të teknologjisë së lartë dhe motoçikletat e dizenjuara për policinë rrugore të Moskës. Automjetet elektrike u futën në...

Bebe Rexha fton për një bashkëpunim muzikor tri këngëtaret shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka bërë një ftesë publike Rita Orës, Dua Lipës dhe Ava Koçit për një bashkëpunim muzikor. Përmes një postimi...

Kapet një mal me drogë pranë kufirit zviceran prej 5 milionë frangash

Një mal i vërtetë me drogë u kap afër kufirit zviceran me vlerë rreth 5 milionë franga, shkruan ‘Blick’. Një kampion me regjistrim spanjoll...

Më të shikuara!