Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Shoferin që aksidentoi për vdekje 30 vjeçaren,një muaj paraburgim

Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit L.M për shkak të veprës...

Ky çift është bërë milioner vetëm me një ide të thjeshtë

Ky çift fotogjenik ka arritur të kthejë udhëtimin në një punë me orar të plotë, falë talentit të tyre në fotografimin mahnitëse me bikini. Aussies...

Mogherini lëshon edhe një goditje ndaj Kosovës: Nuk ka asgjë për Kosovën pa u...

Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini, porositi sot në Bruksel, se derisa të jetë në fuqi taksa ndaj Serbisë, nuk do të ketë kushte...

Blac ‘Ndez’ Rrjetin, Nxjerr Gjoksin

Blac Chyna kurrë nuk ka qenë e akuzuar për format e saj seksi trupore. Por 33 vjeçarja ka shkuar një hap më tutje, duke treguar...

Tiranë, Rama nxjerr jashtë studenten se i ndërpreu fjalën

Një incident ka ndodhur në Qytetin Studenti në Tiranë ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës dhe një studente, ndërkohë që po prezantohej projekti i...

Më të shikuara!