Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Telefonata që zbuloi vrasjen e vajzës shqiptare në Itali

Dikush hodhi një njeri nga makina dhe ja mbathi. Ndihmë, nuk di çfarë të bëj’. Kjo ka qenë telefonata e një shoferi që ka vënë...

Shpallet në kërkim shqiptari, qëllon me thikë një kinez

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prato të Italisë ku një shqiptar dhe një italian kanë qëlluar me thikë një...

Ja receta më e mirë për mëngjes

Mjalta dhe uthulla e mollës kanë shumë përfitime shëndetësore për trupin tuaj. Mjalti është një produkt natyral që është përdorur qysh moti për efektet e...

Super festë në shtëpinë e Gjyste Vulës, princi i saj ka ditëlindjen

Duke qenë gjithmonë e angazhuar dhe e kërkuar çdo ditë në koncerte dhe festa familjare jemi mësuar të shohim vetëm foto të punës së...

Lajm “i keq” për policët, do të jenë nën vëzhgim të prokurorëve publik

Ministria e Drejtësisë përgatitë propozim ligj për ndryshimin e Ligjit për Prokurori Publike. Në propozim, thuhet se mekanizmat në kohë, efikase dhe të pavarura...

Më të shikuara!