Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Një kastravec në ditë, mësoni përfitimet që ka trupi juaj

Konsumimi i kastravecit ju sjell shumë përfitime shëndetësore që ndoshta nuk i kini dëgjuar më parë. Mësoni disa nga përfitimet që merrni nëse konsumoni...

VIDEO/ Ja kush është biznesmeni, i ekzekutua në oborrin e shtëpisë

Zbardhen detaje të reja për 32-vjeçarin e ekzekutuar mbrëmë rreth orës 22:30 në Maqellarë të Dibrës. Sipas dëshmive të para të mbledhura nga policia,...

Nuk ka asgjë të dyshimtë në punën e kompanive të mia

Drejtori ekzekutiv i “Orka Holding”, Jordan Kamçev sot nëpërmjet një komunikate me shkrim ka reaguar duke thënë se kompanitë e tij janë të hapura...

Gjilani kërkon ndihmë nga MBPZHR për kompensimin e dëmeve nga breshëri

Drejtoria e Bujqësisë e Komunës së Gjilanit ka kërkuar mbështetje nga Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural në vlerë prej 45 mijë euro,...

Zoran Zaev prezanton planin e negociatave me shqiptarë për presidencialet

Kryeministri i Maqedonis, Zoran Zaev në një intervistë të fundit ka thënë se nesër do të mbajë takimin me partnerët e koalicionit derisa të...

Më të shikuara!