Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Ndizet rrjeti, Paris Hilton shfaqet topless

Ajo filloi famën në The Simple Life. Dhe të premten Paris Hilton ndezi rrjetin social Instagram, derisa publikoi imazhe të nxehta, ku shfaqet topless, përcjell...

Trumpi detyron Serbinë ta njohë Kosovën shtet të pavarur

Kurorëzimi i njohjes nga Serbia, është misioni i bisedimeve dhe këtë e tregon edhe mbështetja nga Presidenti Amerikan Donald Trump, i cili do të...

Rrëfimi i koleges: Adela e parandjeu largimin

Drejtoresha e programacionit të “Fax News” Anjeza Hoxha ka rrëfyer se si e njihte Adelën, dhe madje edhe parandjenjën e saj për këtë që...

Borë e dobët bie në disa pjesë të Maqedonisë

Komunikacioni nëpër rrugë po zhvillohet pa ndalesa, nëpër rrugë kryesisht të lagështa. Borë e dobët, që nuk mbahet në rrugë, bie në Manastir, Resnje,...

Incident me armë zjarri në Kërçovë, plagoset kandidati i pavarur për këshilltar Alit Abazi

  Sonte në ora 18:45 në Kërçovë ka ndodhur një aksident me armë zjarri me ç’rast kanë mbetur të plagosur tre persona, mes tyre edhe...

Më të shikuara!