Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kroaci: Radari e kap shqiptarin me shpejtësi 292 Km/H (Video)

Vozitje e fortë, shqiptari kapet duke vozitur me shpejtësi prej 292 km në orë. Të shtunën pasdite, Policia rrugore në Kroaci nuk po u...

Goran Grujovski dënohet 1 vit e gjysmë burg

Goran Gruevski u dënua në mungesë me vetën 1 vit e gjashtë muaj burg dhe gjashtë oficerë morën dënim me kusht për rastin e...

Ronaldo futet “mik” për mikun e tij: Eja me mua te Juventusi!

Cristiano Ronaldo duket se e ndan vetëm firma larg Juventusit. Ai ka pranuar marrëveshjen me klubin italian dhe duket se i kanë mbetur vetëm...

Kjo grua nxjerr në shitje vilën përrallore që vlen 1 milion euro vetëm për...

Një grua nga Australia ka bërë një propozim tundues për të gjithë, ose e thënë më saktë për gjithë botën. Alla Wagner nga Alberta do...

‘E humbur në Romë’, Morena Taraku fotografohet nga mbrapa

Vazhdon të jetë aktive dhe të shijojë jetën. Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku aktualisht është në Romë ku edhe ka sjell pamje. Ajo ka hedhur një...

Më të shikuara!