Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Tre histori që do t’ju përmbysin idenë mbi dashurinë

Lidhjet këto kohë po bëhen më rastësore dhe kanë pak ndjenja. Njerëzit takohen, dalin bashkë, lidhen papritur e papritur ndahen. Lidhjet janë më shumë...

Ja sa persona ka falur presidenti Ivanov! (FOTO)

Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov, ka vendosur që të falë 16 persona me rastin e vitit të ri 2019. Në vendimin e marrë nga presidenti...

‘Bomba’ britanike çmend Dubain me format seksi trupore

Chloe Khan ka qenë duke punuar edhe për festën e Vitit të ri, por nuk është ndier keq për këtë. Ish anëtarja e Celebrity Big...

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare,. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar...

Aeroporti i ri i Stambollit, do të ketë 33 xhami

Aeroporti i ri i Stambollit, do të ketë 33 xhami. Si dhe në tavanin e tij 571 gjysmë hëna, në nder të vitit të...

Më të shikuara!