Tuesday, September 17, 2019

Loja “vrasëse”, ja si i “gllabëron” fëmijët Balena blu (VIDEO)

Specialistët e sigurisë dhe privatësisë japin alarmin për lundrimin e fëmijëve në internet jashtë kontrollit të prindërve, duke u bërë kështu pre e lojërave...

Lajmet e Fundit!

Brumëra (makarona, jufka) me proshutë dhe kërpudha

Përbërësit: – 2 lugë vaj ulliri – ½ qepe – 1 thelb hudhre, – 450 g proshutë, – 450 g kërpudha të freskëta, – 1 domate, – ½ gote verë të...

Shaqiri nuk ndalet! Publikohet fotoja ku bën sërish shqiponjën para botës

Xherdan Shaqiri edhe pse nuk shënoi gol në ndeshjen kundër Kosta Rikës, ai sërish nuk e kurseu veprimin për të bërë simbolin e shqiponjës,...

Ndotja e ajrit, mbushen spitalet me pacientë

Sipas të dhënave të Klinikës së Pulmologjisë në Shkup nga muaji nëntor e deri në mars shënohet rritje prej 15% e pacientëve të prekur...

Bukuroshja 38 vjeçare ka treguar fizikun e saj sensacional

Format bombastike i dhanë famë Kelly Brook si një modele e veshjeve të brendshme, duke e kthyer atë në një megayll. Këtë javë, bukuroshja 38...

Julian Deda: Nuk ka qenie më të ndyra se ish-ish lëpirësit e PD-së, që...

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, gjithashtu pjesë e strukturave të Partisë Demokratike, ka sulmuar ata që dikur ishin servilë të partisë së...

Më të shikuara!