Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

A e njihni modelen nga Prishtina, ajo shfaqet 100% nudo për revisten “Playboy”

Ajo është Iris Shala, modelja 23 -vjeçare nga Prishtina, që jeton në Graz, Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista...

Kamionët nga Serbia s’lejohen të hyjnë pa faturat ku shkruan ‘Republika e Kosovës’

Në kalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, në Merdare, nuk ka kamionë me mallra nga Serbia. Doganierët kosovarë i kanë kthyer sot të gjithë kamionët...

Shqipëria nën sundimin e zjarreve

Vijojnë vatrat e zjarrit në disa qarqe të vendit duke rrezikuar edhe banorët dhe banesat e tyre. Sipas Emergjencave Civile, aktualisht janë 10 vatra zjarri...

Njëmbëdhjetë aksidente dje në Shkup

Një vozitës i skuterit është i lënduar rëndë, kurse shtatë persona kanë marr lëndime të lehta nga 11 aksidentet e regjistruara gjatë ditës së...

Përfshirja e Tahirit në trafikun e drogës, minon rrugën e Shqipërisë drejt BE

Përfshirja dhe hetimi i ish-ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri në trafikun ndërkombëtar të drogës minon pozicionin e Shqipërisë drejt BE-së. Agjensia franceze e lajmeve AFP...

Më të shikuara!