Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kapen 160 kg drogë, prangosen 6 persona

Sekuestrohen 160 kg drogë në Lezhë dhe në pranga kanë rënë 6 përsona mes tyre dy femra. Pas një aksioni të policisë së këtij...

Çifti shqiptar me plotë nafakë: Miliarderi suedez i dhuroi 5 milionë euro

Në Gjadër të Lezhës jeton një familje e thjeshtë. Shumë larg prej Gjadrit, në Zvicër jeton një miliarder suedez. Ai quhet Sten Ake Lindholm,...

Modelja ruse godet sërish, trupin fantastik po ‘çmend’ meshkujt!

Modelja ruse Anastasia Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian, ka ndezur rrjetin me bikini të verdha. Bukuroshja 25-vjeçare njihet...

Nusja e Milot Llalloshit ia kalon të gjithave femrave të estradës

Milot Llalloshi është këngëtari i cili ka një zë të veçantë e që pëlqehet shumë muzika që ai bënë Llalloshi para disa viteve u...

Nora Istrefi ngrit temperaturat e veshur me bikini të kuqe

Cilësohet si një nga këngëtaret më të suksesshme në estradë. Flasim për këngëtaren Nora Istrefi, e cila paraqitjet e para të saj në ekran...

Më të shikuara!