Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

VIDEO nga grabitja e armatosur në Prilep, morrën arin dhe ikën!

Tre persona dëri më tani endetë panjohur dhe të paarritshëm për policinë, këtë mëngjes rreth orës 8.30. u futën të armatosur në një artari...

KRONIKA E ZEZË NË RAJONIN E GOSTIVARIT

Dje rreth orës 14 në rrugën regjionale për në Mavrovë, veturë e tipit Golf, me targa të Gostivarit, e drejtuar nga 80 vjeçari nga...

Arratisja’ e dështuar e shqiptarit, bashkë me të edhe mafiozë grekë

Disa ditë pas zbulimit të skenarit për arratisje janë bërë publike detaje te reja mbi tentativen për arratsije nga Burg të një shqiptari të...

Kjo është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit

Ajo quhet Gresa Salihu dhe është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit.Gresa është më pak e ekspozuar përballë lajmeve të medies rozë. Ndoshta për faktin...

Gjendet gomonia mes pishave, dyshimet se përdorej për trafik droge

Një gomone është gjetur sot në Fier, ndërsa dyshohet se do të përdorej për transport të lëndëve narkotike. Policia Kufitare e Vlorës bën me dije...

Më të shikuara!