Category: Showbiz

Edhe Shkurte Gashi reklamon trupin e saj
Showbiz

Edhe Shkurte Gashi reklamon trupin e saj

October 22, 2019

Këngëtarja që njihet si “nëna” e muzikës “live” dhe tallava, Shkurte Gashi ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale me një paraqitje ... Lexo më shumë

Meda paraqitet me futbollistin më të njohur
Showbiz

Meda paraqitet me futbollistin më të njohur

October 21, 2019

Këngëtari i njohur shqiptar Mehdin Përgjegjaj, i cili njihet me emrin artistik “Meda”, është një nga këngëtarët më të dashur dhe më të kërkuar në ... Lexo më shumë

Emri i vërtetë i Gili-t gjithmonë do të ju befasojë
Showbiz

Emri i vërtetë i Gili-t gjithmonë do të ju befasojë

October 21, 2019

Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ... Lexo më shumë

Skerdi publikon duetin “Falma”
Showbiz

Skerdi publikon duetin “Falma”

October 18, 2019

Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet ... Lexo më shumë

Njeriun nuk e bën me vlerë as fama as pasuria por ngjyra e shpirtit thot Arta Bajrami
Showbiz

Njeriun nuk e bën me vlerë as fama as pasuria por ngjyra e shpirtit thot Arta Bajrami

October 18, 2019

Këngëtarja shqiptare, Arta Bajrami, është aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo publikon shpesh foto nga aktivitetet e saj me muzikë mirëpo ... Lexo më shumë

Tayna rifillon të “pijë për dashni”
Showbiz

Tayna rifillon të “pijë për dashni”

October 18, 2019

Senzacioni i dy viteve të fundit në showbizin shqiptar, Doruntina Shala e njohur me emrin artistik “Tayna”, ka paralajmëruar se ka rifilluar të pijë për ... Lexo më shumë

Shkenda Dubova me çantë super të shtrenjtë (FOTO)
Showbiz

Shkenda Dubova me çantë super të shtrenjtë (FOTO)

October 16, 2019

Këngëtarja Shkenda Dubova është mjaft e famshme nëpër rrjetet sociale ku poston shpesh fotografi nga përditshmëria e saj.Ajo shfaqet çdo herë elegante dhe me stil. ... Lexo më shumë