Category: Showbiz

Agnesa duket shumë bukur në fotosesionin e fundit (FOTO)
Showbiz

Agnesa duket shumë bukur në fotosesionin e fundit (FOTO)

October 16, 2019

Bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj ka vazhduar që të postojë foto tepër seksi në rrjetet sociale Bukuroshja, e cila është ngjallur kohëve të fundit dhe këtë ... Lexo më shumë

Nuk do ta besoni, kështu dukej Behari në kanagjeqin e saj
Showbiz

Nuk do ta besoni, kështu dukej Behari në kanagjeqin e saj

October 16, 2019

Gaye Trugut është një aktore profeisonale, e cila arrin që me çdo rol t’i rrëmbej zemrat e publikut. E njohur përtej kufijve të Turqisë Gaye ... Lexo më shumë

Shifër marramendëse, kaq para ia la Sinan Hoxha Bleros në dasmë
Showbiz

Shifër marramendëse, kaq para ia la Sinan Hoxha Bleros në dasmë

October 16, 2019

Para pak javëve, këngëtari i mirënjohur, Blero i ha fund beqarisë. Ai u martua me bukuroshen, Afrona Dika dhe bënë një dasmë tejet madhështore. Pas ... Lexo më shumë