Tuesday, September 17, 2019

Katy Perry tregon se cili ka qenë i dashuri i saj më i mirë

Këngëtarja Katy Perry ka emëruar Josh Groban si të dashurin e saj më të mirë ndonëse në zemrën e saj kanë qenë edhe yje...

Lajmet e Fundit!

Zbulohet ‘fiksimi’ i Luana Vjollcës

E kishit vënë re këtë detaj tek moderatotra sexy Luana Vjollca...? Moderatorja Luana Vjollca është një nga femrat më provokuese dhe me forma trupore...

Shtypi italian: Tallje e tmerrshme!

Shtypi italian ka vënë theksin te minutat e fundit të ndeshjes Real-Juve, që përcaktuan gjysmëfinalistin e fundit të Champions League. Penalltia, kartoni i kuq i...

Dorëhiqet Angela Merkel, CDU në kërkim të liderit

Sipas të dhënave nga qarqet brenda CDU-së, kancelarja Angela Merkel nuk do të kandidojë më në kongresin e partisë në dhjetor. Por ajo do...

Dëshmitari rrëfen për momentin e të shtënave që lanë të vrarë dy vëllezër

Metë Ramaj, kryetar i fshatit Shaptej, ka dëshmuar sot në gjykimin për vrasjen e dy vëllezërve, Rexhep e Burim Ramaj, në gusht të vitit...

”Shumaheri shqiptar” Lirim Zendeli fiton në garat e Abu Dhabit, duke siguruar 75.000 euro...

Ndjehem krenar që jam shpallur fitues i Akademisë së Shpejtësisë së Deutsche Post për herë të dytë. Teksa po testoja në Abu Dhabi, më bëri...

Më të shikuara!