Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Sa nxehtë! Jen, sërish protagoniste

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në Instagram, me postimet e saj të shpeshta. 24-vjeçarja nga New...

Alba Hoxha rrëfehet për dashurinë

Asaj i kujtohet fare mirë dashuria e parë dhe puthjen e parë e konsideron zbulim. Nuk flet shpesh për dashurinë, por po do të...

Kisha përgjegjësi dhe une pranon Basha

Mesfushori Migjen Basha e pranon se ka shumë përgjegjësi në humbjen e sotme se për të nuk ka qenë ndeshje e mirë. “Ka qenë vetëm...

Zbulohet ‘I Dashuri’ I Kallashit, Është Po Ai Që Dikur Dafina E Kishte!

Valltarja Donjeta Kasumi e njohur me nofkën artistike si Kallashi, mbrëmë ka zbuluar diçka që aspak nuk pritej! Zbulohet ‘I Dashuri’ I Kallashit, Është...

Shpallet vendimi për personat që sulmuan Selën

Gjykata u shqiptoi 4 vjet burg, dy të akuzuarve për dhunë ndaj Zijadin Selës që e pranuan fajin. Stojan Pavlevski u dënua me 3...

Më të shikuara!