Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Policia turke arreston 4 kumanovarë me 39 kilogram drogë

Në një aksion të policisë turke para 10 ditëve, janë arrestuar 12 kumanovarë, njoftojnë mediumet në Turqi. Ata janë kapur me 39 kilogramë marihuanë, kurse...

Itali, arrestohen dy shqiptarë dhe gratë rumune, trafikonin drogë

Policia italiane ka arrestuar në Meda dy cifte shqiptarësh dhe rumunësh të cilët kishin në banesë më shumë së 40 kilogramë marijuanë dhe kokainë,...

Rikthehet fuqishëm Tuna, shikoni sa e nxehtë duket

Tuna Sejdiu ka filluar të shfaqet çdoherë e më shumë aktive, sidomos kohëve të fundit.Ajo është duke na befasuar me pamjen e saj e...

Me imazhet e nxehta, Eni Koçi dimrin e bën verë!

Eni Koçi ka treguar edhe një herë pse është një prej femrave më atraktive shqiptare. Bukuroshja është shfaqur tejet joshëse në imazhet e fundit të...

Tjetër tërmet i fuqishëm në Shqipëri

Me sa duket lëkundjet e tërmeteve janë bërë diçka e zakonshme për shqiptarët. Vendi ynë është përfshirë nga një sërë lëkundjesh sizmike ditët e fundit,...

Më të shikuara!