Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Kjo është shqiptarja që po kandidon për deputete në Parlamentin e Cyrihut

Në Zvicër ka shumë shqiptarë të suksesshëm, që janë shumë mirë të integruar në shoqërinë zvicerane. Ata janë figura kyçe në sport, kulturë e...

Aksident tek bulevardi, dy makina përplasen në hyrje të kryeministrisë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë ku dy makina janë përplasur kokë më kokë. Ngjarja ka ndodhur...

DALLIMI NDËRMJET ZEQATIT DHE TATIMIT MBI VLERËN E SHTUAR-TVSH

Pyetja: Psh i nderuar desha nji sqarim apo pergjigje nese ka mundesi .cili eshte dalimi ne mes zekatit dhe tvsh.....tatimin e vleres se shtuar flm Bashkim...

“PYETJE RAMAZANI”

PYETJA: selam alejkum hoxh i nderuar kam një pyetje: pse nata e kadrit eshte shum me rendesi dhe nate e veqant qka ka ndodh ne ket...

Shqiptarët e Maqedonisë kanë një kërkesë për kryeministrin Edi Rama

Shqiptarët në Maqedoni kërkojnë që Tirana zyrtare të mundësojë përfitimin e shtetësisë shqiptare nga gjithë shqiptarët jashtë kufijve. Një plan i tillë është zbatuar...

Më të shikuara!