Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Derbi i Beogradit përfundon i mbytur me gjak (Video)

Ashtu siç ishte parashikuar, edhe sot derbi i Beogradit ka degjeneruar në dhunë masive mes tifozërive përkatëse, por edhe me policinë. Një nga ndeshjet...

Maqedoni, prindi që është kujdesur për fëmijë me nevoja të veçanta do të merr...

Rreth 10% e qytetarëve në Maqedoni ballafaqohen me ndonjë lloj të aftësisë së kufizuar. Ata kërkojnë heqjen e të gjitha llojeve të pengesave, duke...

Sadiku tregon kërkesën e tifozëve, por dhe diferencën mes De Biasit dhe Panuccit

Sulmuesi i Levantes, Armando Sadiku, ishte i ftuar në një program televiziv dhe foli në lidhje me Kombëtaren, por dhe me të ardhmen e...

Meta takon Ahmetin: Mbështesim përpjekjet për një marrëveshje me Greqinë

Kreu i Shteti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti. Meta ka vlerësuar përpjekjet që po bën BDI dhe faktori...

Çfarë përmbajnë dy projektligjet e Gjermanisë për imigracionin?

Tre ditë para pushimeve të fundvitit dhe pas debatesh shumë të gjata, qeveria e kancelares Merkel miratoi dy projektligje për imigrimin e punëtorëve të...

Më të shikuara!