E pabesueshme! Klaudia Pepa prek Hollivudin

0
278

Është padyshim një nga personazhet për të cilat publiku ka mjaft interes. Ndarja e saj me koreografin Albi Nako bëri mjaft bujë, por mesa duket balerina Klaudia Pepa është duke vijuar aktivitetet e saj dhe gjithashtu rrugën për të qenë edhe më e njohur.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën tregon se ndodhet aktualisht në Hollywood, ndërkohë që duket mjaft e lumtur me pozën e saj.

Pas Italisë të jetë ky synimi i radhës i balerinës Klaudia Pepa?

 

 

SHARE