Emily ndez rrjetin, shfaqet toples nga dushi

0
367

Ajo fitoi famën në vitin 2013, me paraqitjen e saj në videoklipin Blurred Lines të Robin Thicke.

Dhe Emily Ratajkowski vazhdoi me paraqitjet e saj seksi për revista e kompani të ndryshme modelimi, e së fundmi ka pozuar për linjën e të brendshmeve Inamorata.

Në imazhet e fundit të publikuara, britanikja ka ndezur rrjetin me linjat seksi trupore, derisa ka pozuar topless, në vetëm një palë brekë, që sapo ka dalë nga dushi.

SHARE