Enis Bardhi i bashkohet Halil Kastratit, dhurojnë një shtëpi nënës Shahe (FOTO)

0
118

Gezimi i jetimit

E gezofshi shtepine e re Nene Shahe Hasani me vjeher dhe dy femijet nga Podujeva u bene me shtepi te re

Me ne ne kete gezim edhe futbollisti jone shume i dashur Enis Bardhi

 

.

Emocione gezimiAty ku shkojm ne ka bereqetNene Shahe Hasani me dy femijet e saj jetim dhe me vjehrren u bene me shtepi te reKur gezohet Jetimi gezohet edhe Zoti por gezohemi edhe te gjithe neShikoje /Sshperndaje

Gepostet von Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit am Freitag, 18. Januar 2019

SHARE