Erjona do ta përkrahë Blerim Xhemailin në Botëror

0
293

Erjona Sulejmani është ndarë nga Blerim Xhemaili, megjithatë, ajo ka thënë se do të përkrahë Zvicrën dhe Blerimin Xhemailin në Kampionatin Botëror, pasi ai është babai i djalit të saj, shkruan “catchnews.com”.

Pas ndarjes shkaktoi shumë polemika për shkak të deklaratave të saj, megjithatë, duket se e gjitha është harruar, përcjell albinfo.ch.

Sulejmani dhe Xhemaili po luftojnë për kujdestarinë e djalit të tyre, megjithatë, ajo në një intervistë ka thënë se do të mbështet ish-bashkëshortin e saj.

Edhe pse kombi i saj Shqipëria nuk arriti të kualifikohet në Kampionatin Botëror, ajo do të jetë me Zvicrën. “Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë thelbësor për ekipin dhe unë do të bëj tifo për ta, pasi kanë origjinë shqiptare”, u shpreh Erjona.

 

SHARE