Fotinia dhe Danieli anulojnë dasmën !

0
248

dryshe nga ç’pritej, Fotinia dhe Danieli nuk do të martohen më 20 nëntor.

Çifti fitues i “Big Brother”, që e deklaruan ende pa dalë nga shtëpia datën e dasmës së tyre, kanë vendosur ta anulojnë për momentin ceremoninë e martesës.

Lajmi është konfirmuar për “revistawho.com” nga vetë Fotinia, e cila thotë se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar në marrëdhënien e tyre…
Ata vijojnë të jenë shumë të lumtur bashkë, thjesht dasma do të mbahet në një moment të dytë.

SHARE