FOTO/ Roza Lati nuk duron më, i nxjerr të gjitha

0
533

Roza Lati si asnjëherë më parë ka postuar foto me të brendshme në Instagram.

Ajo njihet për karakterin e saj të hapur dhe të pa turp por asnjëherë nuk e kemi parë kaq provokuese duke guxuar të dalë me mbathje transparente.

E po edhe Roza kërkon të tërheqë vëmendjen…

SHARE