Golfistja më seksi në botë

0
519

Lily M. ka debutuar në golfin profesionist në dhjetor të vitit 2017 dhe sapo ka fituar turneun e parë zyrtar, Symetra Tour.

Sportistja bukuroshe në të njëjtën kohë fiton të ardhura edhe si modele.

Në Instagram ka plot 150 000 ndjekës dhe markat më të njohura në botë janë vënë në ndjekje të saj.

SHARE