Ingrit shfaqet shumë joshëse

0
272

Këngëtaren e njohur shqiptare Ingrit Gjonin, jemi mësuar çdoherë të shohim me stil të ndryshuar dhe me një pamje mjaft të bukur.Por, Ingrit Gjoni ia ka anën edhe kur ka të bëj me realizime tjera, ashtu siç janë fotosetet.Në rrjetin me Instagram ka publikuar një fotografi ku ajo shfaqet shumë joshëse.

Edhe pse ajo është bërë nënë ajo ka linjat trupore tejet seksi.

SHARE