Ja sa është më e gjatë Lulja se Meda

0
2732

Janë çift i njohur, i përfolur dhe që shpesh bëhen pjesë e medias rozë. Këngëtarit Meda i është popullarizuar mjaftë bashkëshortja, Lulja, shkruan “Kosovarja”.

Lulja e Medes u bë e famshme që kur u martua me këngëtarin, me të cilin ka katër fëmijë. Çifti shihen shpesh në publik dhe duken komfort në krah të njëri tjetrit.


Bashkëshortja e Medes shpesh komentohet për paraqitjen fizike, për bukurinë dhe freskinë që posedon, pavarësisht se është bërë katër herë nënë, shkruan “Kosovarja”.

Pamja e Lules në dasmen e Elites dhe Gjikos u diskutua mjaftë, madje u cilësua si provokuese.

Ndërkohë, vërehet që ajo është dukshëm me gjatë se i shoqi.

SHARE