Ja Si Flet Eduardi Për Arbanën

0
87

Sonte është duke u zhvilluar puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili pritet të rikthehet në janar me sezonin e ardhshëm.

Regjisori Eduart Grishaj ka publikuar në ‘Instagram’ një foto me moderatoren Arbana Osmani ku dhe i dedikon disa fjalë të ndjera.‘

Sonte ulim siparin e këtij sezoni, do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana ti je emisioni dhe suksesi. Faleminderit të gjithëve’,shkruan Eduarti.

SHARE