Kanë nisur surprizat për Anxhelinën

0
234

Anxhelina Hadërgjonaj ka filluar të pranoi dhurata për ditëlindje ani pse dita kur ka lindur është 2 dhjetor.

Asaj madje i kanë organizuar edhe një suprizë të këndshme dhe i kanë bërë një torte shumë të lezetshme me fotografinë e saj në të.

’Shoqëria ime vetëm po bëhen ekstra’’ ka shkruar ajo përkrah një imazhi.

Ndërsa në vazhdim ju sjellim disa imazhe nga festa e mbrëmshme.

SHARE