Kejvina Dridh Rrjetin, Shfaqet Provokuese Ne Anije

0
94

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi në top-formë. Modelja kishte veshur një palë bikini të kuqe, në të cilat tregonte format perfekte trupore.

Ajo mori pozë joshëse mbi anije, foto në të cilën u shfaq e lagur dhe dukej tejet provokuese. Për ndryshe, gjatë këtyre javëve, Kejvina nuk i ka kursyer imazhet joshëse nga plazhi.

SHARE