Kendall Jenner shpallet ‘Ikona e vitit’

0
110

Modelja e njohur Kendall Jenner dërgoi në shtëpi çmimin më të madhë të natës në Revolve Awards.

Modelja 23 vjeçare mori çmimin më të madh ‘Ikona e Vitit’ gjatë ceremonisë që u mbajt të premten(9 nëntor) në Palms Casino Resort në Las Vegas Nevada.

Në mbrëmje ishin të ftura dhe modele të tjera si Shay Mitchell, Emily Ratajkoëski dhe Olivia Culpo.

Kendall shkëlqeu në mbrëmje me fustanin e zi të ngjitur mbas trupi duke treguar format prefekte të saj.

SHARE