Kjo Modele Nuk Kursen Asgjë

0
251

Modelja, Sara Sampaio ka bërë bujë me paraqitjen e saj në Javën e Modës në Neë York.

Bukuroshja e Victoria’s Secret ka mahnitur të gjithë teksa veshja e saj ishte transparente dhe pa sytjena – shkruan Daily Mail.

26 vjeçarja portugeze duket se arriti të fitoj vëmendjen e të gjithëve, pikërisht duke ekspozuar më shumë se ç’duhet pjesët e trupit të saj.

SHARE