Ledion Liço tregon puthjen e parë me Sarën

0
272

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço kanë vërtet një histori të bukur dashurie për të treguar. Madje edhe puthjen e parë çifti e kanë dhënë si në filma.

I ftuar në emisionin “Thurje”, Ledioni i ka rrëfyer Jonidës ku ka ndodhur puthja e parë me Sarën.

Për ditëlindjen e Ledionit në Dhërmi, në breg të detit, teksa dëgjohej në sfond kënga e John Legend “All of me”, çifti i kanë dhënë njëri-tjetrit puthjen e parë.

“Sara më thotë se në këtë moment unë kam qenë tap por s’besoj. Në fakt ka qenë si film puthja e parë: në breg të detit, nën hënë të plotë dhe me këtë këngë në sfond”,-ka treguar Liço i emocionuar.

SHARE