Leonardo DiCaprio i çon ftesë Aurela Hoxhës

0
259

E mbani mend takimin e Aurela Hoxhës me Leonardo Di Caprion në Kanë vitin e kaluar? Epo nuk mbaron me kaq. Dyshja mesa duket do të takohen përsëri.

Aurela ka postuar në Instastory ftesën që fondacioni i artistit të njohur i ka bërë për të marrë pjesë në eventin e radhës.

Eventi zhvillohet në 26 korrik dhe është një aktivitet kushtuar mjedisit, kauzë të cilën aktori e mbron prej vitesh.

Aurelado të jetë krah emrave të famshëm të Hollivudit, si: Madonna, Kate Winslet, Kate Hudson, Penelope Cruz, Emma Stone etj.

SHARE