Lori ua ‘qet’ flakën me këtë foto, tejet provokuese

0
115

Loreta Kaçka e njohur si Lori është njëra nga këngëtaret e cila po merr vëmendje se fundi, shkruan GazetaBlic.

Me imazhet të cilat ajo po i publikon po arrin të komentohet mjaft shumë.Lori, në fillimet e karrierës së saj nuk ka ekspozuar pjesët intime të trupit, në videoklipet e këngëve të saj gjithmonë është shfaqur e veshur.

Por kohët e fundit ajo ka ndryshuar qasje, në videoklipin e fundit ajo u pa se ka ekspozuar gjoksin e saj mjaft shumë, në një intervistë ajo kishte thënë ‘Jam shfaqur ashtu sepse kur i ke gjërat e bukura pse mos ti ekspozosh’.Dhe siç duket ajo nuk po din të ndalet.Me disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo është shfaqur tejet provokuese.

 

SHARE