Mbajeni Frymën Djema !

0
269

Ajo fitoi famën që nga viti i kaluar kur i mori të dashurin Kylie Jenner në Kanë.

Që nga atëherë kur ajo pati një romancë të shkurtër me reperin Tyga, Demi Rose Mawby vazhdon ta ketë famën në rritje, duke mbledhur pas vetes miliona fansa në rrjete sociale,

Ajo ka vazhduar të marrë gjithë vëmendjen kudo që paraqitet e së fundmi këtë e bëri gjatë pushimeve në Ibiza, teksa publikoi dhe foto në Instagram nga pushimet atje.

Modelja 22 vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë, teksa ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik fare pa sytjena.

SHARE