Me këtë gjë Gashi tregon se ndihet krenar që është shqiptar

0
109

Tatuazhi në dorën e tij dëshmon se reperi, Gashi është krenar se është shqiptar.
Reperi shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Amerikë, Labinot Gashi me anë të një postimi të fundit ka zbuluar tatuazhin që ka në dorë, shkruan lajmi.net.

Ai ka bërë tatuazh, simbolin e shqiptarëve, shqiponjën dykrenare gjë që e dëshmon dashurinë që ka ndaj vendit tonë.

Vitin që e lamë pas, Gashi erdhi në Kosovë pas 18 vitesh i cili performoi në festivalin “Sunny Hill”, të organizuar nga babai i Duas, Dukagjin Lipa.

Në vitin 2019, ai ka paralajmëruar projekte të mëdha, madje tha se ky vit do jetë i tij.

SHARE