Modelja ruse ka vendosur t’iu lërë pa gjumë

0
340

Anastasiya Kvitko ka provokuar ndjekësit me një fotografi nga plazhi.
Anastasiya Kvitko ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën provokon si pothuajse çdo herë.

Modelja ruse ishte veshur në bikini, ndërsa kishte provokuar keq duke ia kthyer të pasmet kamerës.

Ky imazh mori shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve, ndërsa Anastasiya u komplimentua për linjat trupore.

SHARE