Nënë e bijë i vënë “flakën” “Instagramit”!

0
140

Beatrix Ramosaj së bashku me nënën e saj kanë vendosur të pushojnë në një vend bregdetar. Marrëdhënie mes tyre është shumë e ngushtë dhe e konsiderojnë njëra-tjetrën shoqe pastaj nënë e bijë.

Ato shihen gjithmonë bashkë në udhëtime, nëpër festa dhe clube nate. Mesa duket Antigonën nuk e pengon aspak mosha për të shijuar jetën dhe për t’u “harbuar” si të ishte një vajzë e re.

Ato së fundmi, kanë hedhur ne rrjetet e tyre sociale foto nga pushimet në plazh. Ajo që bie më shumë në sy është ekspozimi i gjoksit më shumë se duhet para mijëra ndjekësve.

Pa dyshim që Beatrix duket më bukur në foto, sepse Antigona duket sikur ka marrë disa kilogramë më shumë se duhet.

SHARE