Një nënë si Mimoza, i gjithë fokusi është te gjoksi i saj

0
245

Mimoza Mustafa është këngëtarja e cila është pëlqyer ndër vite, e që po vazhdon akoma të jetë e tillë. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve ajo vazhdon të jetë mëse në formë e me linja trupore perfekte.

Shkumbini dhe Mimoza janë ndër çiftet më të lumtura të cilët dashurinë e tyre e kurorëzuan vite më parë e të cilët janë bashkëpuntorë edhe në projekte muzikore.

Ndonëse nuk kanë sjellur ndonjë projekt të ri muzikore, ata vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale duke na sjellur imazhe të shumta.E ndoshta, në këtë imazh ajo është përgatitur për xhirimet e festave të fundvitit ku padyshim që duket si një vajzë e re dhe tejet elegante.

SHARE