Njihuni me gazetaren nga Elbasani që po çmend rrjetet sociale

0
235

Istriva Gava është gazetarja më seksi e momentit.

Ajo nuk është shumë e njohur në mediat shqiptare, por së fundmi ajo po tërheq shumë vëmendje me format e saj trupore.

Punon në fushën e medias dhe njihet si “gazetarja seksi” nga Elbasani që po çmend meshkujt me format e saj.

“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.

SHARE