Pamje nga aksidenti i rëndë në Komoran, nuk dihet a ka të lënduar

0
95

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Komoran të Drenasit, ndërsa nuk dihet se nëse ka të lënduar.

Mirëpo, siç shihet në video dhe fotografite që ka siguruar përplasja e ndodhur mes dy veturave ka bërë që dëmet materiale të jenë të mëdha.

Në vendngjarje shihet të ketë dal njësitet policore, kurse pavarësisht insistimit, këta të fundit nuk janë përgjigjur në thirrjet e medias.

SHARE