Pas fejesës i shtohen fansat, Granit Xhaka “sfidon” Encën

0
283

Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at sit ë huaj ashtu edhe shqiptarë.

Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës.

Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të sigurt për shumë gjatë sepse Granit Xhaka me shpejtësi po arrin numrin e ndjekësve të saj.

Kështu si e ka nisur Graniti shumë shpejt mund të kalojë edhe Encën e nuk dihet si do reagojë këngëtarja pas kësaj.

SHARE