Prezantuesja nga Kosova flet në emisionin e saj për Flori Mumajesin

0
223

Si rrallëherë nje prezantuese ka dhënë intervistë në emisionin e saj. Bëhet fjalë për Liberta Spaiun e cila i është përgjigjur 50 pyetjeve të gazetares së emisionit të saj “Prive”.

Mes tyre ajo i është përgjigjur pyetjeve për Flori Mumajesin. Sic dihet në median roze është folur shpesh se ata të dy janë në një lidhje, madje dhe se Flori është zhvendosur për të jetuar në Prishtinë prej pak kohësh.

E pyetur në “Prive” se çfarë do të thotë Flori për të, Liberta Spahiu u përgjigj: “Gjeni në atë çfarë bën”. Por më pas Liberta Spahiu pranoi se mund të jetë nuse edhe në Tiranë.

 

SHARE