Rihanna Mahnitë Me Pamjen, Nxjerr Gjoksin

0
230

Ajo ishte përkujdesur që të ekspozonte asetet e saj trupore në tapetin e kuq në premierën e Valerian and the City of a Thousand Planets të hënën mbrëma.

Dhe Rihanna u shfaq mahnitëse edhe në festën pas premierës në St Martins Lane Hotel në Londër, teksa kishte zgjedhur një fustan më të thjeshtë dhe më të rehatshëm.

29 vjeçarja dukej e pabesueshme derisa u shfaq pa sytjena në një fustan të bronztë të gjatë, që nxirrte në pah figurën e saj tejet seksi.

   

SHARE