Rike Roçi nuk i ndahet ish-it, shihni çfarë i bën

0
551

Rike Roçi mbahet mend si tifozja më seksi e Kampionatit Europian të Futbollit. Modelja jeton prej 18 vitesh në Itali. Historia e saj e dashurisë me Luca Binattin u bë e njohur gjatë kohës që Rike ishte pjesë e Big Brother 7. Çifti u ndanë në verën e 2015-ës për t’u rikthyer verën e këtij viti.

 

Rike Roçi ka postuar një foto të një pjate luleshtrydhe, pas darkës familjare të përgatitur nga Chiara Binattin ku Rike dhe DJ italian ishin të ftuarit special. Të dielën e datës 14 maj modelja postoi edhe foton ku tregonte unazën në gishtin e fejesës.

SHARE