Përleshje në mes të rrugës (Video)

0
382

Pas disa grushtimeve, ai hoqi rripin nga pantallonat dhe provoi ta godiste, por nuk ia doli, transmeton Telegrafi.

Videoja e filmuar nga kati i dytë i autobusit, shfaq ata duke u përleshur teksa në mes iu hyn një çiklist, që duket se arriti ta ndalë rrahjen.

Nuk dihet motivi i zënkës, që është postuar dhe po bënë xhiro në rrjetin social.

SHARE