Rusja Superjoshëse Që Po i Mahnit Të Gjithë

0
313

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushina, është pa dyshim një prej modeleve më mahnitëse në botë sot.

Fotografitë që ajo publikon në Instagram (si dhe një video e realizuar për revistën SI Swimsuit) e mbështesin më së miri këtë pohim si një femër fantastike.

Për më shumë mund ti shikoni fotot e modeles Tanya Mityushina ne vazhdin.

 

 

SHARE