Serbja që po i çmend të gjithë, trupi i saj

0
470

Modelja serbe Jenna Jenovich është një femër shumë tërheqëse ajo ka një stil shumë të veçantë.

Jenna u bë e njohur për kosovaret qysh pasi publikoi një video në të cilen shihet teksa këndon dhe vallzon së bashku me këngën e Era Istrafit ‘Bon Bon’.

Në përmbledhje të disa fotografive të kësaj modelje bombastike mun të shihni përmasat e saj seksi dhe stilin e vecantë të veshjes së saj, ndonse pak foto e veshur!.

SHARE